VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Nad Přehradou V

Nad Přehradou

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

Lokalita

Praha 10 – Hostivař je poklidnou a zároveň dostatečně vybavenou lokalitou z pohledu občanské vybavenosti. Místo, které spojuje přírodní plochy s vymoženostmi velkoměsta s tím, že obojí máte téměř na dosah ruky. Z hlediska městské infrastruktury nelze tomuto místu cokoliv vytknout. Všichni potenciální zájemci o komfortní obydlí jistě ocení následující služby. Mateřské a základní školy, supermarkety s nejrůznějším zbožím, policejní služebnu, poštu, bankomaty, lékaře a lékárny nebo restaurace všeho druhu. Každý milovník gastronomie si v pražské Hostivaři přijde na své.

img

Padovská , Praha, 10900 Zobrazit na mapě

Deset minut vás dělí od stanice metra

V okamžiku, kdy zatoužíte vyrazit do ostatních částí hlavního města, nabízí se hned několik variant přepravy. Za pár minut chůze dojdete k autobusovým zastávkám Boleslavská a Livornská. Osm minut vzdálené je Nádraží Hostivař, popřípadě dáte přednost stanicím metra Skalka a Háje.

Právě situování poblíž vodní plochy a lesoparku přináší až nadstandardní možnosti vyžití. Ať už půjde o relaxaci či volnočasové aktivity, vždy budete mít na výběr. Praktická jsou jistě dětská hřiště, která ocení hlavně rodiny s dětmi. Jen málokdo pohrdne posezením u Hostivařské přehrady na odpočinkovém molu. Ochuzeni nebudete ani z pohledu pohybových aktivit. Dostupné jsou cyklostezky a BMX park pro adrenalinové jezdce. Vedle přírodních ploch to mohou být i konkrétní sportovní zařízení nebo areály, jež vás svojí nabídkou dostatečně uspokojí.

Typickým příkladem je devíti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty a fotbalové hřiště. Výjimkou není ani jízda na kolečkových bruslích a na koních. Čas lze trávit opravdu nejrůznějšími způsoby.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.