VOLEJTE ZDARMA 800 558 888
zpráva Zeptejte se nás
finep logo

Nad Přehradou V

Nad Přehradou

Zvolte etapu:
Volejte zdarma:
800 558 888

O projektu

Developerský projekt Nad Přehradou V je tvořen jedním několikapodlažním domem, v jehož podzemní části se nachází dostatek parkovacích míst. Ta jsou ostatně tvořena také samostatnými garážemi. Poslední etapa proslulého stavebního díla společnosti FINEP, v rámci níž vznikne 54 bytových jednotek.

Základní myšlenkou projektu je propracovanost i těch nejmenších detailů ve spojení s variabilitou. Podobu svého vysněného obydlí tak máte do určité míry pod kontrolou. Z pohledu exteriéru je velkou předností moderní architektura, v níž jsou zpozorovatelné zasazené balkony. Pod touto částí komplexu jsou podepsáni ABM Architekti. Kvalita stavebních materiálů se postarala o splnění energetického štítku C.

icon
Dispoziční členění 1+kk až 4+kk
icon
Podzemní a venkovní garážové stání
icon
Velikost bytů od 29 m2 do 119 m2
icon
Bezbariérový přístup

Interiéry developerského projektu Nad Přehradou V nabízí dispoziční uspořádání 1+kk až 4+kk. Koncept pomýšlí jak na svobodné páry, tak početnější rodiny s dětmi. To dokazuje i velký rozptyl podlahové plochy od 29 m2 do 119 m2.

V rámci vnitřního vybavení jsou aplikovány prověřené materiály podléhající novodobým bytovým trendům. Máte záruku značkových výrobků, jež přispějí ke spokojenějšímu žití. Dům s označením „F“ přináší poslední příležitost, investovat do nadčasového obydlí, které je zárukou kvalit a předkládaného komfortu.

Zavřít

Domluvit schůzku

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Poslat dotaz

Jméno a příjmení:*
Telefon:*
E-mail:*
Vzkaz:

Souhlasím, abych byl za následujících podmínek kontaktován.

 Souhlasím se zasíláním marketingových a reklamních sdělení, a to za těchto podmínek.

Zavřít

Smluvní podmínky

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zpětného kontaktu a vytvoření obchodní nabídky. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.

Zavřít

Souhlas se zasíláním marketingových a reklamních sdělení

Odesláním formuláře potvrzuji, že vyplněné údaje jsou údaji týkající se mé osoby a souhlasím s tím, že mnou uvedené osobní údaje budou zpracovány za účelem zasílání (či jiné formy kontaktování, včetně telefonických): marketingových informací, jakož i následných obchodních nabídek týkajících se prodeje nemovitostí, služeb s nemovitostmi spojenými či řešení financování koupě nemovitostí. Souhlas uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů, a to výhradně pro společnosti FINEP CZ a.s., IČ: 265 03 387, PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s., IČ 284 36 776 nebo AdInternet, s.r.o, IČ 241 36 441 a pro ně pracující fyzické osoby. Mnou poskytnuté údaje nebudou těmito osobami použity pro žádný jiný, než uvedený účel. Tento souhlas je udělen na dobu neurčitou. Jsem tímto informován/a, že mám kdykoliv možnost požádat o opravu, doplnění či likvidaci těchto údajů, případně mám právo odvolat souhlas se zpracováním osobních údajů v případech, kdy zpracování takových údajů nevyplývá ze zákona, a to písemně na adresu společnosti FINEP CZ a.s., PROBYDLENÍ FINANČNÍ SLUŽBY a.s. nebo AdInternet, s.r.o.